Як правильно вибрати теплоізоляцію для дому та квартири

Зовнішнє утеплення, це важлива необхідність для власників і приватних будинків і квартир, особливо в наших широтах, оскільки у всіх є бажання жити комфортно. Адже за статистикою від 26% до 40% тепла може на жаль, вийти через стіни назовню. Тому рішення даної проблеми просте — утеплити свій будинок або квартиру. І перше що необхідно зробити, це вибрати утеплювач. Але і це може бути задача також не найлегша, адже будівельний ринок зараз може запропонувати вам величезний вибір, але чи буде він правильний, це вже залежить від Вас.Щоб вибрати матеріал потрібно в першу чергу спиратися на бюджет і врахувати якість матеріалу, щоб утеплення служило вам надійно і довго. Сьогодні зазвичай використовують такі варіанти: пінопласт, скловата, екструдований пінополістирол (Еппс, стиродур) або мінеральна вата, базальтова вата.

Пінопласт. Це на сьогодні найпопулярніший вид матеріалу для утеплення, адже у нього прийнятна ціна, він легкий для монтажу. Але він, хоч і не всіма рекомендується для утеплення житлових будинків, оскільки матеріал не сильно паропроніцаєм, а значить повітря не дуже хоче проникати крізь нього, що з часом може призвести до підвищеної вологості в приміщенні і навіть появі грибків і плісняви, якщо у Вас погана вентиляція. Також пінопласт небезпечний через легкую займистость, але більшість виробників зараз випускають самозатухаючий пінопласт.

Тому рішення за вами, і вже якщо ваш вибір, це пінопласт для утеплення, тоді радимо вибирати все-таки не найдешевший і враховувати вагу і щільність матеріалу, попередньо звичайно проконсультувавшись з фахівцем.

ЕППС.
Це більш досконалий і високоякісний вид пінопласту. Але він теж є паронепроникним, і з цієї причини також не найкращий матеріал для утеплення.

Скловата. Це дешевий, паропроніцаємий матеріал, який непогано утеплює, легкий для монтажу, але шкідливий для здоров’я мешканців. А саме, частинки скловати можуть потрапляти в дихальні шляхи навіть якщо стіни в будинку добре зроблені, все рівно частинки скловати можуть бути небезпечні. Тому добре те, що даний матеріал сьогодні все рідше використовують.

Мінеральний вата. Для утеплення зовні будинку гідний варіант, це мінеральна вата. На ряду з іншими матеріалами вона має набагато більше переваг: пожежна безпека, екологічність, довговічність, паропронімцаємість. Але і тут є невеликий мінус, це ціна на даний матеріал. Тому важливо все-таки в цьому варіанті утеплення звернути увагу на значну кількість плюсів: теплопровідність (тобто краще збереження тепла при будь-якій погоді), термін служби вище даного матеріалу, а значить ви ще не скоро будете думати про заміну. Тому, якщо ви врахували вищеописані плюси, то можете розсудити, що все таки мінеральна вата більш економна в результаті. Також даний матеріал все частіше використовують як приватні власники квартир і будинків, так і великі забудовники.

Для утеплення будинків ви можете звернутися в будь-яку фірму, у якій є фасадчики. Для утеплення квартири в багатоповерховому будинку Вам знадобляться промислові альпіністи. Тому шукайте фірму, пов’язану з висотними роботами. Плюс, після виконання утеплення, висотники можуть і вікна помити, так як вони універсальні працівники і часто роблять різноманітні роботи. Головне почитайте про компанію відгуки, перед тим як зупинити вибір на комусь.

Добавить комментарий

Комментарий
Имя*
Почта*
Веб-сайт*